Ga naar main content

Vacature Content Creator

Ben jij die creatieveling?

We willen een creatieve meerwaarde content maker in ons team. Geen performance marketeer, geen analytisch geschoolde,... we benoemen deze vacature ook niet meteen met '(digitale)marketeer'. Dat is deels zo, het speelt zich zeker ook grotendeels digitaal af én het gaat over 'de marketing'. Het accent van deze job in ons team ligt bij onze dagelijkse Social Media, beeldenmaker, E-mailmarketing, korte Copy. Jij bent gewoon de vrolijke creator, die overal beelden met de juiste teksten ziet en daar blij van wordt!

Dus als jij je, welke leeftijd je dan ook nu hebt, voelt als een generation Z mens wat betreft het gebruik van canva, instagram, facebook, pinterest, tiktok,... jouw gsm altijd volgeladen dienst doet om de allerschoonste beelden te maken, jij een grafisch en detaillistisch oog hebt, de maturiteit hebt om het groter salesgeheel te zien en samenhang kan creëren? Begin dan maar te wiebelen op uwe stoel! 

Je staat in voor:

 • Onze facebook en insta pagina vullen: je ruikt met jouw sales instinct welk beeld je moet gebruiken. Welke woorden je gebruikt. Ons tempo ligt hoog, dat zag je al wel hé?!
 • Je zet de eerste stappen op ons tiktok kanaal. Je creatieve brein en je nieuwsgierigheid weten jou goed aan te sturen om dit mamzellig aan te pakken.
 • Het maken van de mooiste, coolste nieuwsbrieven van A tot Z. Woordenspel, Thema denken, beelden kiezen en maken,... ja tof hé!!
 • Beelden maken voor onze campagnes, nog beeld, dit formaat of dat en nog een paar. Canva is heerlijk. 
 • Dagelijks grappige, interessante stories blijven maken van onze producten, onze klanten, het team,... 10 ideetjes tegelijk.
 • Het invullen en verbeteren van onze webshop: teksten maken, aanvullen, linkjes zien en maken. Je schrijft lekker vlot en authentiek Mamzels.
 • De zomer komt eraan, welke acties gaan we doen? Welke fotoshoot gaan we organiseren? JA zeg jij maar...
 • Positiviteit de wereld in te sturen!

Je profiel

 • Je bent in eerste instantie mega enthousiast! Een echte fan van Mamzel.
 • En ook heel nieuwsgierig. Je wil steeds op zoek naar waar onze verbeterpunten liggen online en offline.
 • Jij probeerde al 3 perfecte hoeken, 10 filters en ligt op de grond om dé perfecte foto te maken als wij nog maar net het idee kregen om een foto te maken.
 • Je telefoon plakt aan je handen. Steeds klaar om vers nieuws te schrijven of net dat leukste team fotomoment te nemen. Je voelt en ziet waar nieuws te rapen valt. Je ziet meerwaarde in de kleinste dingen.
 • Je kan het ook zelf creëren en voor je zien. Een paar producten bij elkaar stylen en je loopt weer over van de ideeën. Je commerciële oog voor de zaak maakt dat jij weet wat je te doen staat.

En ook...

 • De Mamzel-tone of voice zit je als gegoten. Die is plezant, vertellend, vol emoties en humor! Copy schrijven voor blogs, nieuwsbrieven, website, voor zowel b2c en b2b omgeving vind je de max en is je één van je talenten.
 • Je bent erg flexibel en kan om met deadlines.
 • Je bent creatief, maar kan tegelijkertijd ook orde scheppen in de creatieve chaos.
 • Je wil het verschil maken en Mamzel naar het volgende level brengen en samen groeien.
 • Super goed in canva. Lees: je geeft niet op, je gaat door tot we samen content zijn van elk en ieder beeld. Daar wordt je blij van.
 • Je kan heel veel prikkels aan. Beter: je zorgt zelf voor extra prikkels, en pakt de koe bij de hoorns. Je kan vooruit werken en ziet elk blad door het grote toverbos.

Ons aanbod

Een aangename plek om te werken in Lummen, vlak aan het Klaverblad.

 • Je komt terecht in het leukste cadeautjes huis van Vlaanderen.
 • 4/5 of Voltijds mogelijk.
 • Flexibele uren, mogelijkheid tot ad hoc thuiswerk hoort daar voor ons ook bij.
 • Een vast contract met een compatibele verloning. Elektronische maaltijdcheques.
 • Verse koffie en meestal een gevulde frigo en koekenkast. Veel uitdagingen, blije klanten en enthousiaste collega’s.

Solliciteer bij Mamzel

Zit je nog op je stoel of viel je eraf? Slaat je hoofd op hol bij het lezen van wat jij elke dag bij ons kan DOEN? Denk jij dat jouw gedrevenheid, jouw positive vibes en power kunnen ingezet worden om mee te werken aan ons groeiverhaal? Ja hallo!!? Maak meteen wat toffe beelden, tekstjes erbij,... laat zien wat jij voor ons kan betekenen, verkoop uzelf maar ne keer ;) En neem meteen ook een schoon fotooke van jezelf met je vrolijkste glimlach. En ja natuurlijk... wees maar zeker dat we naar jouw facebook en insta profiel gaan kijken. Nieuwsgierig als we zijn naar 'walk your talk'.

PS: ook vóór de camera spat je goesting van het scherm! Jump for life! Omdat het leven mooi is, net als jij!